Szkolny Dzień Języków Obcych

zdjęcia

14 grudnia 2015r. w naszym gimnazjum odbył się długo oczekiwany Szkolny Dzień Języków Obcych. Podczas imprezy uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie o Wielkiej Brytanii i Niemczech, posłuchać piosenek w języku angielskim w wykonaniu Magdaleny Dziędzioł i Debory Dul oraz w języku niemieckim w wykonaniu Zuzanny Michałowskiej, Jagody Stefaniak i Aleksandry Wiącek. Wszystkim podobały się scenki humorystyczne pt. „Na dworcu” (Weronika Migacz, Hubert Magda i Dominik Depowski) oraz „Na plaży” (Daria Podleśna, Michał Mazur i Mateusz Wiatr). Publiczność brała udział w konkursie „Kto to jest?”. Należało odgadnąć prezentowane postaci, w które wcielili się:

Daria Podleśna – Steffi Graf,
Magdalena Ptaszkiewicz – Joker,
Wiktoria Baran – Merlin Monroe,
Wiktoria Szymaszek – Heidi Klum,
Wiktoria Jajko – Królowa Wiktoria,
Maria Błasiak – Marlena Dietrich,
Julia Zbyrad – Pocahontas,
Konrad Olko-Redestowicz – Arnold Schwarzenegger,
Jagoda Stefaniak – Katy Perry
i rozśmieszający do łez Michał Mazur jako Rowan Atkinson w roli Jasia Fasoli.

Całą imprezę prowadzili fantastyczni konferansjerzy – Iga Machała  i Jakub Kozioł, a nad obsługą sprzętu czuwali: Jakub Dziędzioł i Rafał Kośla. Na zakończenie Panie Anna Dziędzioł i Małgorzata Baran przybliżyły informacje o projekcie Erasmus i pokazały film ze szkolenia „Graphical Facilitation”.

Pomysłodawczyniami i organizatorkami Szkolnego Dnia Języków Obcych były Panie Małgorzata Baran, Joanna Baran, Anna Dziędzioł i Jolanta Strycharz.